Nicole v. S.

Na eerder het jaar de eerste kennismaking met de delen van IFS in Zachter naar jezelf kon ik nu in Nog zachter naar jezelf aan de slag met alles wat er in gedrag en handelen in zowel mijzelf als de ander gebeurde.
Afgelopen weekend kon ik verder de verdieping in hoe de delen in mij werken en leer ik steeds meer mijzelf en mijn lichaam (h)erkennen in wat ik nodig heb, hoe ik reageer op andere perspectieven en dat het okee is. De oordelen weg te halen wat me eerder makkelijker lukt naar de ander dan naar mijzelf.
Op een zachte manier gedurende het weekend of het tijdens oefeningen, pauzes, lunch of wandelen is, lukt omdat het okee is wat je fijn vindt of nodig hebt. De ervaringen vragen om tijd en aandacht om verder mee te nemen verder met mij op mijn ontdekkingstocht.”

Nicole v. S.
Testimonial Quote

Wanneer je je in 2 dagen zó oké voelt, dan is er iets bijzonders gebeurd.

Testimonial Quote

Klaas is zeer toegankelijk en open. En zelfs zijn begeleiding op afstand voelt het persoonlijk en krachtig.

Testimonial Quote

In Zurich voelde ik mij meteen weer thuis in de bekende “Sessies aan zee vibe”.

Testimonial Quote

Zachter naar jezelf en Nog zachter naar jezelf is een waar cadeau!

Testimonial Quote

De verdiepende IFS-workshop 'Nog zachter naar jezelf' was heel helpend en fijn!

Testimonial Quote

Ik kijk met veel liefde terug op 'Nog zachter naar jezelf' en kan deze workshop iedereen aanraden.

Testimonial Quote

Genoten van een leerzame traumatraining en met veel plezier geluisterd en meegedaan.

Testimonial Quote

Een fijne workshop voor als je zwanger bent of vanuit je werk met baby's en kinderen te maken hebt.

Testimonial Quote

Prachtig weekend met hele concrete handvatten voor hoe je vrijer in het leven kunt staan.

Testimonial Quote

Klaas heeft veel kennis over trauma en PTSS en weet dit leuk over te brengen.

Testimonial Quote

Stap voor stap nam Klaas ons in de IFS-workshop 'Zachter naar jezelf' mee op zijn mooie, duidelijke route.

Testimonial Quote

De ruimte nemen om onze gevoelens naar elkaar uit te spreken was al een grote stap voorwaarts.